blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej?
ok
67
not ok
11
liczba odsłon: 2931
ZNAJDŹ TRZY RÓŻNICE

Znalezione obrazy dla zapytania jarosław pucek wybory

Wszyscy nasi czytelnicy pamiętają chyba postać Osła, który wyrywał się do każdej akcji organizowanej przez ogra Shrecka, podskakiwał, wierzgał, machał ogonkiem i krzyczał „Wybierz mnie! Wybierz mnie!”. Ta sympatyczna postać ma w naszym mieście swojego mentalnego sobowtóra, którym jest były prezes ZKZL, prawnik-kibic-ministrant-celebryta Jarosław Pucek, który wierzga i podskakuje na facebooku i gotów jest zostać przybocznym każdego ogra, byle tylko ten ogr wpisał go na listę wyborczą.

Dotychczasowa kariera polityczna Jarosława Pucka pokazuje, że człowiek to bardzo elastyczny i potrafi się doskonale wyginać i odnaleźć w każdym środowisku, a jedynym warunkiem jego zaangażowania politycznego jest zaoferowanie mu zatrudnienia lub innych bonusów (na przykład mieszkania w TBS-ie) bo wiele można o Pucku powiedzieć, ale nie to żeby był frajerem gotowym pracować dla idei czyli za friko. Uczciwie trzeba dodać, że ma pewną zaletę, jest człowiekiem niezwykle lojalnym… wobec tego kto mu płaci, jednak zawsze tylko tak długo póki mu się płaci.

Pucek nigdy nie pracował normalnie jak normalny człowiek, zawsze sobie potrafił wykombinować jakąś polityczną synekurkę. Karierę polityczną zaczynał w młodzieżówce Unii Wolności, a być może jeszcze Unii Demokratycznej, gdzie jego politycznymi mentorami byli tacy ludzie jak ideowy komunista organizujący stalinowskie harcerstwo Jacek Kuroń, licencjonowany katolik Tadeusz Mazowiecki czy neoliberał z PZPR Leszek Balcerowicz.

Warto wspomnieć, że jego koleżanką z tej samej młodzieżówki była mecenas Agnieszka Rybak-Starczak, której podopieczni okleili swego czasu całe miasto plakatami, na których jej partyjny kolega Jarosław Pucek wskazany został jako jeden z organizatorów Poznańskiej Mafii Mieszkaniowej, która zajmowała się przejmowaniem poznańskich kamienic, a Pucek był wówczas szefem Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, czyli możliwości do tego żeby uczestniczyć w takim procederze posiadał ogromne, był zaś wówczas urzędnikiem miejskim bardzo wysokiego szczebla. Normalny urzędnik wobec tak poważnych zarzutów wytoczyłby anarchistom proces o zniesławienie, Pucek zaś tego nie zrobił, a komplementował ich i proponował im przekazanie miejskich budynków za symboliczną złotówkę co więcej mieszkanie na Fredry 5/3a pozwolił wykupić na własność za ulamek ceny. Czy anarchiści mieli wiedzę, którą szantażowali Pucka, niech każdy czytelnik sam sobie odpowie na to pytanie.

Jarek Pucek od początku swojej karierki politycznej był bardzo sprytnym chłopcem i doskonale wiedział gdzie leżą konfitury (pewnie tata mu powiedział). Dlatego od początku swojej kariery nie zawracał sobie głowy transportem, służbą zdrowia czy edukacją, ale zajął się mieszkaniówką. Zaczynał od drobnych, prywatnych nadużyć, jak wynajmowanie sobie mieszkania w TBS-ie, mimo braku do tego uprawnień, przez lata nie potrafił dopełnić formalności związanych z najmem mieszkania, a gdy to zostało ujawnione wyjaśniał z bezczelnym uśmiechem, że myślał (i to przez trzy lata) że wymagane papiery złożyła żona, żona zaś myślała że on złożył, ot i całe zamieszanie. Jego talent został już wówczas doceniony i tak rozpoczęła się jego kariera w mieszkaniówce, wkrótce z Misiewicza Suchockiej został Misiewiczem Grobelnego, a to zaowocowało powierzeniem mu zarządu całym miejskim majątkiem mieszkaniowym.

Jarosław Pucek na nowym stanowisku pokazał, że to była słuszna nominacja. Jego autorskim projektem, którym chwalił się w mediach, było Biuro Zamiany Mieszkań, które formalnie miało służyć temu by miejscy najemcy mogli dostosować wynajmowane mieszkania do potrzeb i możliwości, de facto pod tym pięknym szyldem krył się biznes, którego mechanizm został doskonale przedstawiony na przykładzie afery europosła PO Filipa Kaczmarka i kierownika MPGM Tadeusza Czyżyka, a polegał na tym, że w drodze kolejnych „zamian” politycy PO „wykupili” od Miasta Poznań wyremontowany parter willi miejskiej przy ul. Mickiewicza o powierzchni ok. 200 m2 płacąc kilkaset złotych za metr. Takie to interesy montował Pucek.

Przed ostatnimi wyborami samorządowymi Pucek postanowił poddać się ocenie wyborców, bo liczba przyjaciół na facebooku wskazywała, że wygra w cuglach każde wybory do jakich tylko wystartuje. Wystartował z komitetu Ryszarda Grobelnego, usłużni dziennikarze pisali o nim wielkie teksty, jaki to obiecujący polityk młodego pokolenia i jak to za cztery lata zostanie nowym prezydentem Poznania, no był Pucek tym dla Grobelnego czym Sławomir Nowak dla Donalda Tuska, ukochanym następcą. Okazało się jednak, że Facebook nie jest najlepszym źródłem informacji o elektoracie i elektorat wypiął się na Grobelnego a jeszcze bardziej wypiął się na Pucka, który nie został wybrany nawet na radnego, najaktywniejszy kibic Lecha na facebooku nigdy zresztą nie został nigdzie wybrany w wyborach.
Jarek jednak nie od wczoraj robi w polityce i okazało się, że cwanie ubezpieczył się na taką okoliczność, a jego polisą miały być liczne akty notarialne, których napisanie zlecił żonie głównego przeciwnika politycznego swojego politycznego sponsora Ryszarda Grobelnego – Joannie Jaśkowiak. Kierowany przez Pucka ZKZL musiał zapłacić pani notariusz naprawdę dobre stawki skoro opłacało jej się przyjeżdżać z kancelarii w Kórniku aż do Poznania z pieczęciami, choć złośliwi twierdzą, że Pucek był tak uprzejmy i nie chciał denerwować pani rejent, bo ta się bardzo łatwo irytuje, a wręcz „wkurwia” – o czym poinformowała ostatnio poznaniaków zgromadzonych na placu Wolności – że to pracownicy ZKZL jeździli do jej kancelarii do Kórnika podpisywać kilkanaście aktów, jakby notariuszy w Poznaniu nie było.

Po dwudziestu latach pracy załatwianej po linii partyjnej, Pucek nie potrafi się odnaleźć w prawdziwym świecie dorosłych ludzi, gdzie trzeba wstać rano, pójść do pracy, a w pracy pracować nie zaś pisać posty na facebooku. Formalnie zatrudniony został przez „przyjaciół” z kancelarii prawnej „Masiota i partnerzy”, aczkolwiek to „zatrudnienie” już wzięte podobno zostało pod lupę przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, bo przez lata Pucek – jako szef miejskiej spółki – zlecał tej kancelarii obsługę prawną, płacąc za nią po kilkaset tysięcy złotych rocznie za jeden kontrakt, podczas gdy na etacie w ZKZL zatrudniał prawników i nie było żadnych powodów – przynajmniej merytorycznych – by obsługę zlecać na zewnątrz. Fakt że bezpośrednio po zakończeniu pracy w ZKZL, wielki darczyńca kancelarii Masiota i partnerzy staje się nagle pracownikiem tej kancelarii, budzi poważne zainteresowanie stosownych organów. Widząc jak w Warszawie aresztowani są kolejni ludzie mieszający w stołecznej mieszkaniówce, którzy dotąd byli „nietykalni”, wszystko wskazuje na to, że wkrótce podobnie zdarzyć się powinno z poznańskimi nietykalnymi.

Zastanawiające, że ten transfer prezesa Jarosława Pucka z miejskiej spółki dającej ogromne zlecenia kancelarii prawnej Masiota i partnerzy, po tym jak zwolniony został z miejskiej spółki na stanowisko radcy prawnego do kancelarii prawnej, której przez lata płacił z miejskiej kasy, powinno wzbudzić zastrzeżenia etyczne Okręgowej Rady Radców Prawnych w Poznaniu, ale jak dotąd nie wzbudziło, no cóż Masiota nie byle jaki prawnik, ale poczekamy w Warszawie aresztowali już szefa Okręgowej Rady Adwokackiej, przyjdzie czas na posprzątanie prawniczej stajni Augiasza także w Poznaniu.
Puckowi pali się grunt, miesiące mijają i jego dawne zasługi dla kancelarii prawnej popadają w niepamięć i za chwilę może stracić pensję, bo nie rokuje że kiedykolwiek cokolwiek wyniknie z utrzymywania tego ,,leniuszka" o rozdmuchanym ego. Jarosław Pucek uświadomił sobie, że musi wrócić do polityki, bo poza polityką nie ma dla niego życia. Jest tak zdesperowany, że gotów jest się sprzedać każdemu, kto wystawi go na listy.

Gdy Jacek Jaśkowiak z PO został prezydentem Poznania, Puckowi wydawało się że jego kariera nabierze nowego rozpędu, bo przecież Pucek politykom PO umożliwiał wykupowanie mieszkań na bardzo preferencyjnych warunkach, bo przecież żonie Jaśkowiaka dawał zarobić na aktach notarialnych pisanych dla miasta, bo przecież gościł u siebie w domu samego Jacka Jaśkowiaka i pozwalał mu bawić się ze swoją córeczką i bujać ją na kolanach, bo przecież zawsze dobrze współpracował z koalicjantem Jaśkowiaka Tomkiem Lewandowskim, który przez dwie kadencje – jako przewodniczący komisji mieszkalnictwa Rady Miasta – „kontrolował” wszelkie jego działania, bo przecież mieszkanie w TBS-ie „wynajmował” od wiceprezydenta Stasicy. No taki chłopak był poukładany, taki ładny, taki sprawny, a podziękowano mu za robotę i nie dano nowej kadencji w ZKZL.

Jak nie wyszło z PO to Pucek zaczął łasić się do PIS-u i Kościoła. Na swoim facebooku publikował posty o tym jakim to był dobrym ministrantem i że taki pozostał, pisał że jest pierwszym kibicem Poznania i ten kto Puckowi zapewni dobry wikt i opierunek będzie miał za sobą poznańskich kiboli, podkreślał też swoje przywiązanie do wartości rodzinnych fotografując się ciągle na facebooku z córeczką Tosią. Wreszcie zaczął pisać bloga gdzie wklejał swoje referaty. PIS nie nabrał się na Puckowe nawrócenie i nie złożył mu żadnej propozycji.

Potem zaczął podchody do ludzi związanych z Kukizem, bo to trzecia siła polityczna w Polsce i do tego jeszcze prawicowa więc dla Pucka jak znalazł, chodził, dzwonił, podpytywał, zaczepiał, ale okazało się że kukizowcy wolą w Poznaniu wystawić zupełnie nieznanego kandydata, niż wziąć bardzo rozpoznawalnego ale niezwykle skompromitowanego i interesownego Jarosława Pucka, którego wolty polityczne budzą w nich obrzydzenie. Pucek zadziałał natychmiast i ogłosił na facebooku… że Kukiz bardzo chciał, żeby Pucek był jego kandydatem na prezydenta Poznania, ale Puckowi nie odpowiada to towarzystwo i odmówił współpracowania z kukizowcami.

Pod koniec 2016 roku wydawało się że nie ma już partii politycznej, której Pucek może dobrze się sprzedać więc postanowił podnieść swoją wartość i z paroma kolegami zrobił na facebooku akcję „Pucek na Prezydenta”. Koledzy pisali „Jarek jesteś świetny”, „Jarek tylko Ty”, „Jarek w Warszawie i Jarek w Poznaniu”, a Pucek się krygował jak… „polityczna dziewica” Joanna Schmidt, rozglądając się tylko komu by tutaj się spektakularnie nadstawić.

Wkrótce okazało się, że preferencje Pucka są podobne jak Joanny Schmidt i jego największym pragnieniem jest „złożenie hołdu” czy wypięcie się przed Ryszardem Petru i wystartowanie na prezydenta Poznania z listy Nowoczesnej. Na swoim facebooku zaczął publikować posty, w których pisze jak to bardzo mu się podoba program Nowoczesnej, i jak gotów byłby takie punkt poprzeć. Pucek jest tak zdesperowany, że – mimo że to bardzo niemęskie – gotów byłby zrobić Ryszardowi… wszystko czego Ryś zapragnie, byleby tylko wstawił go na listę. Petru to zresztą jego naturalny patron, bo przez lata nauczył się pracować pod innym… Ryszardem. Petru inteligencją nie grzeszy, ale to samiec alfa i nie weźmie sobie do składu nawet takiego malutkiego samczyka jak Pucek, co będzie siedział w Poznaniu i odbierał Joannę z dworca jak przyjedzie dzieci odwiedzić. Z tym Ryśkiem Puckowi nie wypali.

Ostatnio w Siekierkach, gdzie mieszka Pucek i strzyże trawniki, pojawił się pomysł by wstawić Pucka na zupełnie inną listę. Polskie Stronnictwo Ludowe nie ma kandydata na prezydenta Poznania, a Pucek jako swojski „wioskowy z Siekierek” idealnie się na takiego nadaje. Jarek miał podobno bardzo kwaśną minę gdy o ty usłyszał, ale jak go nigdzie indziej nie zechcą, to pójdzie i do PSL-u, zwłaszcza że PSL słynie z tego, że potrafi zadbać o dobre stanowiska dla swoich ludzi, a Jarek przecież po nic innego nie idzie do polityki, jak tylko po robotę i władzę.

Lubimy Jarka, bo – bo z Tomkiem Lewandowskim i Jackiem Jaśkowiakiem – stanowi najbardziej egzotyczny tercet polityczny w Poznaniu i dostarcza nam mnóstwo radości, a odkąd nie jest już opłacany z miejskiej kasy, to nie generuje kosztów, co jest jego wielką przewagą nad dwoma pozostałymi, więc podpowiemy mu jeszcze jeden kierunek polityczny. Niech przejrzy swoje fotografie z czasów gdy kierował ZKZL i niech podeśle je do Włodzimierza Czarzastego, wyjaśniając że Czarzasty był zawsze jego idolem i wzorował się na nim nawet w kwestii stroju, bo przecież paradował Pucek w czerwonym sweterku w serek i paradował. A że SLD to partia lewicowa? Taki drobiazg nie przeszkodzi przecież Puckowi w niczym jeśli tylko SLD wstawi go na listę.
 
Przeglądając się ostatnio profilowi Pucka na facebooku, myślimy jednak, że Jarek zupełnie inaczej planuje swoją karierę polityczną i zamierza wystartować jako kandydat… ruchów miejskich. A to pokazuje na FB jak świetnie daje sobie radę na rowerze, a to deliberuje z Lechem Merglerem, a to ogłasza że sprzedaje samochód żony, bo jeden w domu wystarczy. Złośliwi mówią, że kasa się kończy i wyprzedaje się z majątku, ale nie wierzymy, to na pewno nowy pomysł polityczny Pucka, który do pracy w Poznaniu dojeżdżał będzie z Siekierek ... rowerem.Jacek Jaśkowiak musi odejść.

[email protected]

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Józef Bąk: bardzo rzeczowa analiza zachowania następnego "pajaca". Do odstrzału.....
dodano: Piątek, 2017.05.19 12:50, IP:77.65.94.XXX
ok
40
not ok
6
odpowiedz|usuń
~gulczas: ma dobre poparcie żołnierzy wyklętych
dodano: Piątek, 2017.05.19 13:36, IP:31.179.221.XXX
ok
8
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Jadzia: Jacek Jaśkowiak i Tomasz Lewandowski - muszą odejść. Zawiedli poznaniaków. Wygra tylko ten , który będzie przychylny poznaniakom, uruchomi sprzedaż mieszkań. Argument, że w pierwszej kolejności potrzeby najbiedniejszych niczego nie wnosi do procedury uruchomienia sprzedaży. Będą pieniądze ze sprzedaży będą pieniądze na budowanie dla najbiedniejszych. To proste niestety oni tego nie rozumieją. Zła gospodarka nieruchomościami. Z niecierpliwością czekam na artykuł o Tomaszku. Wielce mnie uraduje.
dodano: Piątek, 2017.05.19 14:01, IP:80.87.46.XXX
ok
29
not ok
5
odpowiedz|usuń
~jachu: Życiorys wypisz wymaluj wszystkich mend prawej (konkretnie katolików z bolszewickim programem społecznym i populistycznym gospodarczym) strony politycznej, ze szczególnym uwzględnieniem tych leżących krzyżem przed Ojcem Geotermalnym. Taki pan P. to pikuś przy Kempach, Szyszkach, Macierewiczach i innych gwiazdach polityki Polandii Cebulandii.
dodano: Piątek, 2017.05.19 14:11, IP:217.168.136.XXX
ok
17
not ok
30
odpowiedz|usuń
~poznanianka: jeżeli Pucek na prezydenta to natychmiast komisja do zbadania jego pracy w ZKZL i jego zblatowania z Ryszardem Grobelnym. Bożę czy kiedyś skończy sie to badziewie i prawo będzie prawem .
dodano: Piątek, 2017.05.19 14:21, IP:83.21.237.XXX
ok
32
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: czekamy o panu T.L. ;), bedzie sie działo !
dodano: Piątek, 2017.05.19 15:41, IP:83.20.178.XXX
ok
30
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: ~poznanianka: jeżeli Pucek na prezydenta to natychmiast komisja do zbadania jego pracy w ZKZL i jego zblatowania z Ryszardem Grobelnym. Bożę czy kiedyś skończy sie...
trzeba pogonić to PO z Poznania, koniec z komunizem,kodziarzami i sbecją !
dodano: Piątek, 2017.05.19 15:43, IP:83.20.178.XXX
ok
30
not ok
8
odpowiedz|usuń
~Autor: ~jachu: Życiorys wypisz wymaluj wszystkich mend prawej (konkretnie katolików z bolszewickim programem społecznym i populistycznym gospodarczym) strony polityc...
Cele + masz w zapewnioną. Obrażasz ludzi w sposób karalny.
dodano: Piątek, 2017.05.19 16:37, IP:83.11.213.XXX
ok
12
not ok
4
odpowiedz|usuń
~gosc: Wole zeby wygrał ktoryc z pis czy kukiza niz to sc
dodano: Piątek, 2017.05.19 17:32, IP:37.249.26.XXX
ok
13
not ok
3
odpowiedz|usuń
~rob: Najciekawszy blog na epoznan
dodano: Piątek, 2017.05.19 19:24, IP:89.174.102.XXX
ok
20
not ok
1
odpowiedz|usuń
~she: Poznań znormalnieje jak Jacek zwieje.
dodano: Piątek, 2017.05.19 21:14, IP:109.173.215.XXX
ok
22
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarMichal55: "Gdy Jacek Jaśkowiak z PO został prezydentem Poznania, Puckowi wydawało się że jego kariera nabierze nowego rozpędu, bo przecież Pucek politykom PO umożliwiał wykupowanie mieszkań na bardzo preferencyjnych warunkach, bo przecież żonie Jaśkowiaka dawał zarobić na aktach notarialnych pisanych dla miasta, bo przecież gościł u siebie w domu samego Jacka Jaśkowiaka i pozwalał mu bawić się ze swoją córeczką i bujać ją na kolanach, bo przecież zawsze dobrze współpracował z koalicjantem Jaśkowiaka Tomkiem Lewandowskim, który przez dwie kadencje – jako przewodniczący komisji mieszkalnictwa Rady Miasta – „kontrolował” wszelkie jego działania, bo przecież mieszkanie w TBS-ie „wynajmował” od wiceprezydenta Stasicy. No taki chłopak był poukładany, taki ładny, taki sprawny, a podziękowano mu za robotę i nie dano nowej kadencji w ZKZL". Ten akakpit dużo mówi o tej całej klice. Jak to wszystko jest powiązane i żeruje na podatnikach....
dodano: Sobota, 2017.05.20 06:26
ok
26
not ok
2
odpowiedz|usuń
~zbl: ~Autor: Cele + masz w zapewnioną. Obrażasz ludzi w sposób karalny....
Skoro można obrażać Polaków nazywając ich gorszym sortem, SB-kami UB-kami itd bez podawania dowodów...
dodano: Sobota, 2017.05.20 15:47, IP:80.53.250.XXX
ok
5
not ok
13
odpowiedz|usuń
~zbl: ~ZlyLokator: czy neoliberał z PZPR Leszek Balcerowicz..
Gdyby nie reformy Balcerowicza, to dziś miałbyś tu sytuację jak na Ukrainie lub Mołdawii.
dodano: Sobota, 2017.05.20 15:49, IP:80.53.250.XXX
ok
7
not ok
15
odpowiedz|usuń
~gosc: zbl ;Powiedz tym ltorzy popelnili samobojstwa przez reforme tego szarlatana balcerowicza .Nie p*****l o czymsc jezeli nie masz pojecia .Moja mama pracowala w banku i mowiła jak odsetki od kredytow rosły .Jedz na Ukraine twoi kretyn tam jezdze rzaDZI I SPYTAJ UKRAINCOW JAK SIE ZYJE ZA RZADOW SZARKLATANA
dodano: Sobota, 2017.05.20 17:11, IP:37.249.55.XXX
ok
10
not ok
2
odpowiedz|usuń
~zbl: ~gosc: zbl ;Powiedz tym ltorzy popelnili samobojstwa przez reforme tego szarlatana balcerowicza .Nie p*****l o czymsc jezeli nie masz pojecia .Moja mama prac...
Inflacja wybuchła przed Balcerowiczem. Jego reformy ją stłumiły z 1000% do kilkudziesięciu
dodano: Sobota, 2017.05.20 17:35, IP:80.53.250.XXX
ok
5
not ok
9
odpowiedz|usuń
~gosc: zbl ;Powiedz to tym ktorzy przez szarlatana stracili prace i popelnili samobojstwa .Ile mialec wtedy lat ze tak sie madrzyc na ten okres jak ta swinia zydowska zajmowala sie rozwaleniem wszystkiego co polskie .Inflacje zmniejszona po denominacji złotowki 1995 zrobiona to drugi raz .Tak okradzona polakow z kasy w imie zmniejszeniea inflacji .
dodano: Sobota, 2017.05.20 23:49, IP:77.115.23.XXX
ok
10
not ok
4
odpowiedz|usuń
avatarMichal55: ~gosc: zbl ;Powiedz to tym ktorzy przez szarlatana stracili prace i popelnili samobojstwa .Ile mialec wtedy lat ze tak sie madrzyc na ten okres jak ta swini...
Denominacja nie powodowała, że oszczędności znikały.
dodano: Niedziela, 2017.05.21 07:14
ok
4
not ok
6
odpowiedz|usuń
avatarespe: ~zbl: Gdyby nie reformy Balcerowicza, to dziś miałbyś tu sytuację jak na Ukrainie lub Mołdawii....
Gdyby nie reformy Balcerowicza dziś zaranialibysmy 3000 euro a nie zł
dodano: Niedziela, 2017.05.21 10:27
ok
9
not ok
7
odpowiedz|usuń
~zbl: espe: Gdyby nie reformy Balcerowicza dziś zaranialibysmy 3000 euro a nie zł ...
Chyba 300 Euro. I tak więcej niż przed tą wielką katastrofą roku 1989. Polecam lekturę "W Pogoni za Straconym Czasem" lub chociążby same statystyki
dodano: Niedziela, 2017.05.21 18:49, IP:80.53.250.XXX
ok
0
not ok
6
odpowiedz|usuń
~zbl: ~gosc: zbl ;Powiedz to tym ktorzy przez szarlatana stracili prace i popelnili samobojstwa .Ile mialec wtedy lat ze tak sie madrzyc na ten okres jak ta swini...
Zacznijmy od tego, że za komuny była niska wydajność pracy i przerost zatrudnienia a gospodarka państw socjalistycznych po prostu zbankrutowała. Alternatywą dla reform Balcerowicza była sytuacja, ze każdy Polak klepał by biedę na poziomie przeciętnego bezrobotnego. PS Najbardziej ciekawi mnie czy ocena Balcerowicza łączy czy dzieli zwolenników PiS i prez. Jaśkowiaka.
dodano: Niedziela, 2017.05.21 18:52, IP:80.53.250.XXX
ok
1
not ok
3
odpowiedz|usuń
~gosc: zbl ;No to latwiej bylo wykonczyc polakow niszczac wszystko dookola .Lepiej zyc biedzie niz na garnuszku u bogatego krewnego .No co ty nie powiesz a gdzie to wyczytałec ze gospodarka owczesna zbankrutowała .Oswiec madruciu . to dziekujje szarlatanowi ze wykonczyl zaklady i dal prace swoim mocodawcom ,mogli zaczac sprowadzac caly syf gdzie nie bylo chetnych na ten syf
dodano: Niedziela, 2017.05.21 21:48, IP:31.1.244.XXX
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: MICHAŁ55;Jezeli wtedy zarabiałec np 1 mln zl do po denominacji dostalec 100 zl przed wymiano moze moglec kupic np lodowke po wymianie za 100 zl nie bylo miozliwe .Tak znikały nasze oszczednosci .Po pierwszy raz taki numer zrobiono na poczatku lat 50 tych XX w .A przewarbowani zrobili drugi raz 1995 .Ponoc było to dla dobra polakow
dodano: Niedziela, 2017.05.21 21:53, IP:31.1.244.XXX
ok
1
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Mefisto: JASKOWIAK KROL ARABOW I CYGANOW ROZWODZI SIE Z ZONA. DLATEGO JASKOWIAKOWA TAKA WKU RWIONA BYLA:d JUZ KIEDYS JA POROBIL NA BOKU I WYSZLO Z TEGO DZIECKO A TERAZ TECZOWY SIE ZAKOCHAL W URZEDNICZCE:d PEWNIE Z MICHALCZEWSKIM KOKS Z LUSTRA I JAAAAZDA:d
dodano: Niedziela, 2017.05.21 23:04, IP:95.108.30.XXX
ok
15
not ok
2
odpowiedz|usuń
avatarMichal55: ~Autor: MICHAŁ55;Jezeli wtedy zarabiałec np 1 mln zl do po denominacji dostalec 100 zl przed wymiano moze moglec kupic np lodowke po wymianie za 100 zl nie b...
Jeśli już to, to się nazywa inflacja.
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 11:38
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Ciekawe która to urzędniczka. Ktoś wie?
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 16:21, IP:37.248.166.XXX
ok
7
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~zbl: Inflacja wybuchła przed Balcerowiczem. Jego reformy ją stłumiły z 1000% do kilkudziesięciu...
Kosztem wydrenowania kieszeni polskich kredytobiorców i napychania kabzy zachodnim "inwestorom", tudzież klice rodzimych kombinatorów.
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 17:31, IP:185.81.56.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Ciekawe która to urzędniczka. Ktoś wie?...
A przypadkiem nie urzędnik? :)
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 17:32, IP:185.81.56.XXX
ok
5
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Ciekawe która to urzędniczka. Ktoś wie?...
a to nie kryptogej ?
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 23:44, IP:83.20.227.XXX
ok
4
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: A przypadkiem nie urzędnik? :)...
zwymiotuje ...
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 23:45, IP:83.20.227.XXX
ok
4
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Dawid: ~jachu: Życiorys wypisz wymaluj wszystkich mend prawej (konkretnie katolików z bolszewickim programem społecznym i populistycznym gospodarczym) strony polityc...
Chodziłem z J. Puckiem do jednej klasy w podstawówce. W dorosłym życiu się nie widzieliśmy, nie śledzę jego działań, jednak proszę nie pisać niczego złego o jego rodzinie, bo to byli bardzo porządni ludzie.
dodano: Wtorek, 2017.05.23 12:09, IP:194.165.48.XXX
ok
3
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Sankalp: ~Autor: a to nie kryptogej ?...
maneej niggurath
dodano: Piątek, 2017.05.26 16:52, IP:83.26.239.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)